Hatico

Hatico_AS12_13_01
 

Marka hatico powstała w 1947 roku. Swoją siedzibę ma w Niemczech, w północnej Bawarii, w samym sercu Europy. Jesteśmy firmą rodzinną, która od trzech pokoleń tworzy długą tradycję produkcji koszul. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami produkującymi męskie koszule, kładziemy nacisk na produkcję, wysoką jakość i doskonałą obsługę naszych klientów. Jesteśmy jedynym niemieckim producentem koszul, którego szwalnie nadal znajdują się w Niemczech. Na przestrzeni lat wypuściliśmy na rynek koszul różnorodne kolekcje, mające być odpowiedzią na wszelkie potrzeby i oczekiwania tego sektora, od koszul klasycznych, biznesowych, poprzez codzienne, sportowe, aż do koszul nowoczesnych, w modnych, wytwornych fasonach.

Zobacz Katalog:

Katalog Hatico Wiosna-Lato 2016

Wśród naszych kolekcji koszul znajdują się:

1. Hatico Men’s Shirts, czyli seria, która oferuje wygodne, codzienne koszule wykonane z wysokiej jakości tkanin bawełnianych, a także innych, np. z wiskozy. Elementem składowym serii Hatico są również klasyczne koszule biznesowe, wyprodukowane z tkanin nie wymagających skomplikowanej pielęgnacji.

2. Hatico Super Cotton, seria nastawiona na koszule biznesowe typu non-iron, wyprodukowane z najlepszych gatunkowo tkanin bawełnianych. Oferta serii Super Cotton łączy w sobie de facto dwa programy, pierwszy dotyczący zamówień na nadchodzący sezon, drugi, bardzo konkurencyjny program „wyprzedaży”, zawierający aktualizowany dwa razy w roku asortyment, przedstawiany w specjalnych broszurach, wiosną i jesienią. Dzięki systemowi „wyprzedaży” staliśmy się dla naszych klientów godnym zaufania, wiarygodnym partnerem, oferującym możliwość dokonania dodatkowego zamówienia, w ekspresowym terminie.

3. Pure. Kolekcja Pure jest najmłodszą a zarazem odnoszącą największy sukces marką. Po raz pierwszy seria ta wypuszczona została w 1996 roku i od tamtej pory z każdym sezonem cieszy się permanentnym wzrostem zainteresowania i obrotów. W tej kolekcji oferujemy nowoczesne, świeże, bardzo modne fasony koszul, wyprodukowane ze znakomitych bawełnianych tkanin. Ta kolekcja dzieli się na dwie serie: czarnej metki i czerwonej metki. Koszule opatrzone czarną metką to nowe, modne koszule biznesowe, podczas gdy koszule opatrzone czerwoną metką to nowoczesne koszule codzienne skierowane do młodych odbiorców. Także w zakresie serii Pure oferujemy program „wyprzedaży” opierający się na podstawowych artykułach tej kolekcji.

We wszystkich oferowanych przez nas kolekcjach koszul znajdziecie nowy wymiar w zakresie jakości, perfekcji a także doskonałego wykończenia, charakterystyczny dla firmy posiadającej ogromne doświadczenie w produkcji koszul. Nasza wiarygodność w zaopatrywaniu klientów, doskonała obsługa oraz oferta cenowa czyni z nas niezastąpionych partnerów biznesowych.
Poza dwoma głównymi kolekcjami prezentowanymi każdego roku, Wiosną i Jesienią, oferujemy różnorodne programy między sezonowe, takie jak programy cenowe dla zimowych i letnich wyprzedaży, programy pozwalające na dodatkowe zamówienia – programy „wyprzedażowe”, co pozwala nam na wspieranie naszych klientów w aktualne towary przez cały rok.
Ponadto wspieramy naszych klientów pozostawiając do ich dyspozycji specjalne reklamy oraz materiały promocyjne.

Aby uzyskać dodatkowe informacje zajrzyj na naszą stronę internetową www.hatico.de oraz www.pureshirts.com.

 

Trendy Hatico F/W 2014/2015

Kolekcja sportowych koszul Hatico ukazuje codzienny wizerunek w nowych kolorach i wzorach na nadchodzący sezon.

Generalnie, kolekcja koszul codziennych zdominowana jest przez kratki. Ich liczba jest zdecydowanie większa, niż pasków, co widać w różnego rodzaju grupach koszul. Kraty w nadchodzącym sezonie nadal są wzorem dominującym, tym razem z widocznym wpływem tradycyjnych krat brytyjskich, jednak zdecydowanie prostszych pod względem wzornictwa, niż w poprzednim sezonie. W kwestii tkanin oraz jakości, jako nowość oferujemy popeliny, tkaniny delikatnie wycierane oraz flanele, w różnych grubościach.

Kolory sezonu to szeroka gama czerwieni, różne odcienie zieleni, odcienie wody i błękity, fiolety, lila, pomarańcze, odcienie żółci i złota. Zdecydowanym trendem nadchodzącego sezonu będą czerwienie. Fiolety oraz lila to nowość, wprowadzona również w kolekcji dzianin, które będą zestawiane i prezentowane w dobranych zestawach kolorystycznych z koszulami. Poza opisaną powyżej tematyką pełna kolorów, zostanie także zaprezentowana „grupa niebieska”, czyli koszule w zróżnicowanych odcieniach niebieskiego i różnych wzorach. Znajdziemy w niej również koszule wyglądem zbliżone do jeansowych, niektóre z wzorami kratek lub pasków. Grupę uzupełnią także koszule we wzory.

Wzory w nadchodzącym sezonie odegrają znaczącą rolę. Będzie to kontynuacja trendu zapoczątkowanego w ostatniej kolekcji na wiosnę i lato. Tak samo będzie w przypadku wielokolorowych kratek i pasków, które w poprzednim sezonie (wiosna/lato) odniosły sukces, w związku z tym postanowiliśmy przedstawić ich nową interpretację na sezon zimowy.

Koszule codzienne Hatico odznaczać się będą różnego rodzaju zdobieniami. Elementy dekoracyjne są nadal bardzo modne. Jednak w nowej kolekcji wzory będą odgrywać zdecydowanie ważniejszą rolę w zdobieniach niż w poprzednim sezonie. Wnętrze mankietów oraz wewnętrzna strona kołnierzyków pozostaną ozdobione. Guziki dobierano z wielką starannością, czasem dodatkowo przyszyto je kontrastującymi, zarówno z koszulą, jak i z guzikami, nicią

Dzianiny Hatico to linia, która idealnie uzupełnia i zamyka kolekcję codziennych koszul Hatico. W szczególności należy zwrócić uwagę na niezwykle szeroką gamę kolorystyczną oferowaną w przypadku dzianin, współgrającą z kolekcją koszul.

 

Trendy Hatico Spring/Summer 2013

Codziennie koszule marki Hatico prezentują w nowej kolekcji jasne i relaksujące barwy. Odcienie ody i błękitów, szeroka gama czerwieni, różne odcienie zieleni oraz neutralne odcienie połączone w szarości i czerni. Dość spora gama kolorów, które będą zaprezentowane w nadchodzącym sezonie.

Za najważniejsze uważamy barwy wody, zielenie i żółcie, a także odcienie pomarańczowe i czerwienie. Intensywne kolory będą się łączyć z kolorami o jaśniejszym natężeniu, mniejszej intensywności i stosownie do tego stworzony zostanie nowy efekt.

W ogóle gama naturalnych kolorów jest dominująca. Wzory wielokolorowe, takie jak paski czy kratki są bardzo ważne i wydają się nowe, prezentowane w nowych kombinacjach kolorystycznych, zawierających zarówno intensywne i jasne kolory, jaśniejszymi odcieniami i barwami. Poza opisaną powyżej tematyką pełna kolorów, zostanie także zaprezentowana „grupa niebieska”, czyli koszule w zróżnicowanych odcieniach niebieskiego i różnych wzorach. Ponadto grupa koszul składająca się z czerni, szarości i bieli. Khaki oraz zbliżone mu kolory opisują kolejną grupę kolorów natury.

Powstała także jedna specjalna grupa koszul, dopasowana do programu swetrów Hatico. Swetry Hatico oferują w nowym sezonie nową jakość – dzianiny 100% wykonane z bawełny – ubrania farbowane. Zgodnie z efektem uzyskanym w trakcie farbowania ubrań, dzianiny uzyskują jeszcze bardziej nieformalny wyraz.  W ofercie znajdują się kołnierzyki w kształcie litery V oraz kardigany. Wykończone wewnętrznym karczkiem typu Oxford, z kosztownie wszytą  wewnętrzną metką na karku a także z wydzierganym dekoracyjnym pasem na wewnętrznej stronie kołnierzyka.

Jako dodatek do programu dzianin,  w ofercie znajdują się także koszulki polo – w dużej gamie kolorów z dużymi wyszyciami/haftami, oraz te posiadające jedynie dekoracje w postaci małego, wyszytego logo.

Specjalna jakość nazwana „super-fresh” to mieszanka mikrofibry z długo spajaną bawełną, co daje odzieży doskonałe atrybuty, takie jak niezwykła delikatność w dotyku. Nosząc odzież tego typu dłużej czujesz się świeżo, a ta specjalna mieszanka pozwala uniknąć efektu peelingowania odzieży, i jest łatwa w praniu.

Koszule są głównie wykonane ze 100% bawełny. Włókno typu flamme daje wrażenie typowe dla tkanin lnianych, tak bardzo trendy w ostatnich kilku sezonach.

Paski i kratki, zarówno jedne jak i drugie będą obecne we wzorach z nowej kolekcji. Wzory będą mocniejsze, wyraźniejsze, dlatego też ich liczba w kolekcji Hatico została zwiększona. Inspiracją dla wzornictwa w nowej odsłonie były zarówno kształty kwiatów jak i  wzory geometryczne. Nowością w kolekcji firmy Hatico są paski poziome, i wyłącznie ta kolekcja została rozszerzona o ten wzór.

Elementy dekoracyjne są nadal bardzo modne. Wywijane na zewnątrz mankiety innego koloru, podszycia guzików, wewnętrzne wykończenia kołnierzyków a także ozdobne szwy kontrastujące z resztą ubioru będą stosowane. W związku z tym guziki będą bardzo, bardzo ważne , użyte w kontrastujących kolorach i przyszywane nićmi w kontrastujących barwach.