Cabano

There are no images attached to this gallery

Cabano

Sukces nie jest czymś, co zdarza się przypadkiem. Wiedzieliśmy o tym, kiedy w 2003 roku w Gronau, wypuszczaliśmy na rynek markę Cabano. Jeżeli chcesz odnieść sukces, musisz nad tym pracować każdego dnia. W ten sposób, w ciągu siedmiu lat, nasza firma rozrosła się, zmieniając się ze skromnej firmy, aż do osiągnięcia przez markę Cabano zasłużonego miejsca na konkurencyjnym rynku międzynarodowym.

Zaczęliśmy z niewielkim zespołem niezwykle zmotywowanych pracowników, i z dużą ilością energii, entuzjazmu i Waszej pomocy udało nam się wprowadzić, a następnie wzmocnić, naszą kolekcję odzieży sportowej Jacket na rynek.

Od początku firma Cabano skupiała się na wyspecjalizowanych, niezależnych sprzedawcach oraz koncentrowała się na ich wymaganiach. Naszym celem jest jak najskuteczniejsze zbliżenie cen produktów do kosztów ich produkcji, co pozwala na sprzedaż produktów wysokiej jakości z dobrym zyskiem. Koncentrując się na sprawdzonych zakładach produkcyjnych w Wietnamie i Europie, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom jakości i wykonania, przy jednoczesnym zapewnieniu  terminowych dostaw.

Osiągnęliśmy wiele w ciągu 10 lat i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz z zaufania, którym nas obdarzyliście. W nagrodę za to zaufanie, oferujemy Państwu fantastyczny pakiet „rocznicowy” składający się z różnego rodzaju działań.
Kolekcją „New Canadian” Cabano definiuje swoją tożsamość, w szczególności ogromnym potencjałem i kreatywnością. Cieszymy się, że nasza oferta jest oceniana tak dobrze, przede wszystkim dlatego, że to dbałość o szczegóły sprawia, że kurtka staje się kurtką Cabano.   Nasza nowa kolekcja Cabano na sezon wiosna/lato 2014  mówi sama za siebie. Jest wyrazem obecnych i przyszłych trendów z domieszką charakterystycznego dla Cabano stylu. Daj się zainspirować i dołącz do nas w oczekiwaniu na udany sezon

Zespół Obsługi Klienta Cabano

Zobacz Katalog: